Чаша для матча Чаван, 9.8* h 6.5 см, чорна, Japanese Stoneware 27592

  • Виробник: Japanese Stoneware, UK
  • Модель: 27592
  • Наявність: Під замовлення
1 021.16 грн.

Чаван — це втілення гармонії та традиції у світі японської чайної церемонії. У цій чаші не лише збивають чай матча, а й подають його, дозволяючи повністю зануритися в ритуал чаювання. Зовнішнє покриття чаші, створене методом обливної глазурі, надає кожному виробу унікальний вигляд. Завдяки особливому випалу кожна чаша має свій неповторний малюнок, що робить її не просто посудом, а витвором мистецтва. Перед використанням рекомендується прогрівати чаван, щоб краще розкрити смакові відтінки чаю та підсилити естетичне задоволення від процесу.

Японська кераміка (Japanese Stoneware) - одна з найстаріших у світі і характеризується нестандартним і природним зовнішнім виглядом, в тому числі навмисно залишеними «дефектами» поверхні, патьоками, тріщинами і бульбашками глазурі, слідами пальців і так далі, висловлюючи традиційні естетичні уявлення японців - прагнення до елегантності і скромною простоті.

Унікальна текстура, простота форм, зачаровує фактура глазурі, високу майстерність умільців, вчинені багатовікові технології - все це дозволить вам насолодитися чудовою посудом і назавжди стати прихильником витонченої і витонченої японської кераміки.

Розмір: 9.8 см

Висота: 6.5 см

Матеріал: японська кераміка

Виробник: Japanese Stoneware (Великобританія)

* Доставка продукції здійснюється безпосередньо зі складу в Великобританії в найкоротші терміни (протягом 2 - 4 тижнів за умови наявності товару).

Відтінок фарфору
Відтінок фарфору Чорний
Колекції
Серія Black
Категории товара:
Порцеляновий посуд | Посуд для суші | Порцеляна кольорова | Чайна церемонія | Японська stone кераміка | Кераміка Japanese Stoneware | Посуд для матча |
Актуальне

Ви переглядали